Search
Close this search box.

پژوهشگران صنعت آرتا

شرکت پژوهشگران صنعت آرتا از سال 1380 در زمینه تکنولوژی 3D و خدمات CAD/CAM فعالیت خود را آغاز نمود. با ورود به تکنولوژی دیجیتایزرهای اپتیک، انواع اسکنرهای سه بعدی و پرینترهای سه بعدی و ارائه خدمات با دقت و کیفیت فوق العاده بالا، همچنین ارائه خدمات طراحی مهندسی با نرم افزارهای به روز، موفق به رشد چشمگیر در زمان کوتاهی شد.

با توجه به کیفیت متمایز خدمات دریافتی توسط مشتریان گرامی، دقت فوق العاده بالای تجهیزات و قیمتهای بسیار توجیه پذیر ، روز به روز بر شمار مشتریان ما افزوده شد و به این ترتیب شمار زیادی اسکنر و پرینتر توسط این شرکت در اقصی نقاط کشور نصب و راه اندازی گردید. این رشد به گونه ای شد که در سال 2012 و 2014 شرکت آرتا را به ترتیب چهارمین و سومین نماینده برتر فعال در بین کلیه نمایندگان فروش سازندگان تجهیزات در دنیا تبدیل نمود و از سال 2010 شرکت آرتا دامنه فعالیت های خود را برون مرزی نمود و انواع تجهیزات 3D خود را در خاورمیانه نصب و پشتیبانی می نماید.

به طور کل فعالیت شرکت آرتا در دو حوزه تعریف میشود:

1-ارائه خدمات مهندسی و خدمات اسکنر سه بعدی (3D Scanner) و پرینتر سه بعدی (3D Printer) و طراحی (3D Design)

 • شرکت آرتا در زمینه ارائه خدمات مهندسی، اندازه گیری، ابعادبرداری، اسکنر سه بعدی، دیجیتایزر اپتیک، CMM پرتابل، فتوگرامتری، مهندسی معکوس، کنترل کیفی، تهیه فایلهای مقایسه ای و گزارشات سه بعدی QC، مستند نگاری، تولید آرشیو مهندسی،
 • و نیز ارائه خدمات پرینتر سه بعدی و نمونه سازی سریع

خدمات متمایزی به لحاظ کیفیت ، دقت و قیمت به مشتریان گرامی ارائه می دهد.

درخواست بالای مشتریان، خدمات رقابتی و پرتابل بودن تجهیزات، این شرکت را به سمتی سوق داده است که در محل کافرما نیز این خدمات قابل ارائه می باشد.

 

2-فروش، آموزش و پشتیبانی انواع تجهیزات نوین 3D ، اسکنر سه بعدی و پرینتر سه بعدی

عرضه، آموزش و پشتیبانی انواع تجهیزات مدرن 3D شامل انواع اسکنر و پرینترهای سه بعدی

از جمله حرفه ای ترین دیجیتایزرهای اپتیک، اسکنرهای سه بعدی نوری صنعتی، اسکنرهای سه بعدی صنایع طلا و جواهر ، اسکنرهای سه بعدی روباتیک و تمام اتوماتیک، اسکنرهای سه بعدی صنایع دندانسازی، اسکنرهای سه بعدی صنایع چوب و مبلمان، دوربین های فتوگرامتری، CMM های موبایل، تجهیزات اندازه گیری تست و کنترل کیفی انواع لوله، CMMهای پرابی بی سیم، ماشین های ارتعاش سنج، تحلیل و آنالیز ارتعاش موتور، تحلیل هندلینگ و رفتار چرخ خودرو ، تست برخورد خودرو و موقعیت یابی آدمک های Dummy ، انواع 3D Printer های صنعتی و ماشین های نمونه سازی سریع در سایزها وکارایی ها و تکنولوژی های مختلف در دستور کار این شرکت قرار دارد.

نقطه تمایز خدمات پس از فروش و تعهدات شرکت پژوهشگران صنعت آرتا با سایر شرکت ها، وجود انبارهای قطعه یدکی تمامی دستگاه ها در تیراژ بالا و تأمین قطعه یدکی ظرف 48 ساعت شرکت می باشد.

اهم فعالیتهای شرکت آرتا در ذیل به استحضار می رسد:

 • ارائه خدمات کنترل کیفی و اندازه گیری بدون محدودیت در وزن و ابعاد قطعه، قالب و فیکسچر با دستگاه منحصر بفرد DPA/Pro
 • ارائه خدمات ابعادبرداری با جدیدترین تجهیزات دیجیتایزر اپتیک محصول سال 2015 و 2014 با سرعت و دقت بسیار بالا (REXCAN4و REXCAN CS+)
 • ارائه خدمات مهندسی معکوس
 • ارائه خدمات کنترل کیفی و بررسی GD&T
 • تهیه گزارشات مقایسه ای سه بعدی با فایل CAD DATA
 • بهینه سازی و مستند سازی قطعات کارخانجات
 • ارائه خدمات نمونه سازی سریع و پرینت سه بعدی
 • ارائه کلیه خدمات اندازه گیری ارتعاشات موتور و بدنه خودرو و تحلیل دفرمگی ها در حالت بار گذاری شده قطعات و تونل باد
 • مشاوره، فروش، پشتیبانی و خدمات پس از فروش کلیه تجهیزات اندازه گیری، اپتیک، CMM و ماشینهای نمونه سازی سریع
 • راه اندازی واحدهای CAD/CAM ، دپارتمان مهندسی معکوس و کنترل کیفی

شرکت آرتا با در اختیار داشتن فضای اجرایی مناسب، کلیه تجهیزات کارگاهی و جرثقیل سقفی، انواع اسکنرهای سه بعدی Rexcan 4-2.0MP(White LED) ، Rexcan CS+-2.0MP(Blue LED) ، Rexcan CS-2.0MP(Blue LED) ، Rexcan DS3(Blue LED) و دوربین فتوگرامتری جهت ابعادبرداری و اندازه گیری قطعات با ابعاد چند ده مترمکعب ، CMM پرتابل DPA/Pro ، اسکنر Standard 1.3MP ، اسکنر Smart 1.3MP ، پرینتر سه بعدی Creatr HS ، پرینتر سه بعدی Dragon L و… آماده ارائه خدمات مهندسی می باشد.

این شرکت مفتخر به همکاری با بیش از700 شرکت و مجتمع بزرگ صنعتی از جمله صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، نیروگاهی، خودرو سازی، توربین سازی، ریخته گری، قالبسازی و قطعه سازی، الکترونیک، پزشکی و دندان پزشکی، پلاستیک و لاستیک ، میراث فرهنگی ، طلا و جواهر و … می باشند.

ما همه یک تیم هستیم!

theme-psarta-01

احمدرضا نمینی

رئیس هیئت مدیره

theme-psarta-08

فرزین فلفلی

theme-psarta-06

بابک نیازی

theme-psarta-09

مجتبی فتاحی

افتخارات ما